Základní seminář aromaterapie

 

Během semináře s námi vstoupíte do světa vůní. Získáte základní znalosti v oblasti aromaterapie, naučíte se používat éterické oleje, poznáte rozdíly mezi čistými přírodními produkty a chemickými výrobky a sestavíte si svoji domácí aroma lékárničku.

 

 

PROGRAM SEMINÁŘE   

historie aromaterapie

postavení aromaterapie ve světě a v ČR

éterické oleje (účinky, použití)

inhalace, masáže, koupele – praktické použití v každodenním životě

cesta k duši – pomoc v psychické oblasti

domácí aroma lékárnička

 

 

LEKTORKA

Mgr. Pavla Apostolaki

pracuje jako fytoterapeutka, aromaterapeutka a lektorka jógy.

Její terapeutická praxe je zaměřena na prevenci, léčbu onemocnění a znovu nastolení dokonalého zdraví za pomoci přírodní medicíny a jógy. Je členkou Středomořské asociace pro fytoterapii „Greenhealth“ a „L´ Association Médicale pour la Promotion de la Phytothérapie“.  Je zakladatelkou a kreativní silou metody Medicina Body&Mind, kde spojuje své západní medicínské znalosti s léčivou silou jógy.

Pavla Apostolaki pravidelně vystupuje v Českém rozhlase a spolupracuje s Českou televizí. Přednáší, vede „wellness a spa programy“ v lázních a hotelových rezortech, workshopy, kurzy, semináře pro odborný personál i laickou veřejnost. S jejími články se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Xantypa, Žena a život, v magazínu Mladé Fronty Ona Dnes, Venkov a styl, Moje Zdraví, Meduňka, Premium Ski, Fitness a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech.

 

 

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

25. března 2019 v 17.00 hod

Městská knihovna Vrchlabí, Krkonošská 630, Vrchlabí

 

 

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY

Městská knihovna Vrchlabí

tel: 499 423 951

e-mail: info@mkvrchlabi.cz

www.mkvrchlabi.cz