Reference

 

Reference:

Setrans Praha, vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků

Fakulta zdravotnických studií, Univerzita Pardubice

Asociace porodních asistentek

Asociace terapeutů a detoxikačních poradců

Mateřská škola Září, Liberec

Plavecká škola Zéva, Hradec Králové

Krajská knihovna Pardubice, Knihovna města Hradce Králové, Knihovna Kryštofa Haranta v Pecce, Městská knihovna Nové Město nad Metují, Městská knihovna v Lázních Bělohrad, Městská knihovna v Rychnově nad Kněžnou, Městská knihovna v Dobrušce

Muzeum Semily, Skanzen Veselý Kopec

UFFO Trutnov – společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas

Roman Hrůza Agency, s.r.o.

Wellness centrum Fit4Fun Hradec Králové

Lázně Velichovky, Šumavské lázně Kašperské Hory, Konstantinovy Lázně

Firma Primavera, firma Kneipp

 

 

 

Ing. Vladimíra Svobodová, vedoucí oddělení Public Relations, Knihovna města Hradce Králové

S lektorkou a publicistkou Pavlou Apostolaki spolupracuje Knihovna města Hradce Králové již přes rok. K naprosté spokojenosti. Paní Apostolaki je velmi příjemná, usměvavá a vstřícná mladá dáma. Její spolehlivost, pečlivost a profesionální přístup je nevšední a přináší své ovoce. Návštěvníci seminářů, které pro knihovnu dosud zrealizovala a v dalším roce realizovat bude, se opakovaně vracejí. Její umění komunikace, rétoriky a srozumitelného zprostředkování odborných témat, způsobuje vstřícnou, příjemnou a přátelskou atmosféru. Jsme proto rádi, že ke spolupráci s naší knihovnou svolila a čas ve svém pracovním diáři si pro uživatele a návštěvníky královéhradecké městské knihovny našla. Doufáme, že naše spolupráce bude fungovat i nadále a těšíme se na ni.

 

Krajská knihovna Pardubice, Libuše Adamová, zástupkyně ředitelky
Krajská knihovna v Pardubicích pořádá již pátým rokem cyklus přednášek „Akademie volného času“ pro širokou veřejnost.

Cyklus obsahuje čtyři vybraná témata (obory), která se skládají z pěti  po sobě následujících dvou hodinových přednášek. V roce 2013/2014 jsme  jedno z témat věnovali „Aromaterapii a fytoterapii.“  Oslovili jsme Mgr. Pavlu Apostolaki, kterou jsme znali z dřívějšího působení  v Pardubicích a požádali ji,  zda by se neujala odborných přednášek na dané téma.  Po oboustranné dohodě jsme přistoupily na  milou a přátelskou spolupráci. Všech pět přednášek navštívilo přibližně šedesát posluchačů. Přednášky byly vedeny velice profesionálně, odborně na výši s velkou hloubkou znalostí v oboru. Pozornost posluchačů  si Mgr. Apostolaki dokázala  udržet příjemným vystupováním a střídáním teoretických znalostí s praktickými zkušenostmi.

 

 

Mgr. Lenka Šnajdrová, manažerka projektů a kurzů pro zdravotnické pracovníky, Praha
S Pavlou Apostolaki jsem se setkala několikrát jako s lektorkou kurzů pro sestry a porodní asistentky, ve kterých přednášela o alternativních metodách léčby – fytoterapii a aromaterapii. Přednášky byly vždycky profesionálně připravené, s jasnou strukturou, poutavé a přínosné a plné vůní! Pavla reagovala na všechny dotazy a dokázala velmi rychle vzbudit zájem posluchačů.  Bylo vidět, že svoje vědomosti nemá vyčtené, ale používá je v praxi. Účastníci kurzů si žádaly přednášky Pavly Apostolaki opakovaně a účastnili se s nadšením a zájmem.

S Pavlou se mi výborně spolupracovalo i po organizační stránce – pružně reagovala na e-maily a telefony, měla u sebe dostatek výukových materiálů, na školení se nikdy nedostavila pozdě, přestože cestovala relativně daleko.

Pavlu můžu doporučit jako lektorku i jako poradkyni pro řešení zdravotních obtíží prostřednictvím přírodní medicíny.

 

Zdeněk Fibír, Dům kultury Trutnov
S Mgr. Pavlou Apostolaki jsme spolupracovali při programech pro veřejnost – přednášky a semináře v Domě kultury v Trutnově. Oceňuji jak její znalosti, praktické zkušenosti, připravenost i přístup v organizačním zajištění, tak i taktiku spolupráce s posluchači. Výrazným přínosem je možnost dalšího využívání zkušeností a rad lektorky. A to jak díky její publikační činnosti (časopisy, rozhlas), tak i prostřednictvím přímých zpráv na počítač adresáta či možnost konzultací (osobních nebo s využitím současných technických možností přes internet). Spolupráci s paní Mgr. Pavlou Apostolaki mohu doporučit.