Reference

 

Agentura Roman Hrůza Agency, s.r.o.

S wellness & spa konzultantkou Pavlou Apostolaki spolupracuje agentura dlouhodobě, například při mediální podpoře klientů vybraných lázní. Přístup paní Apostolaki k zadaným projektům je vždy na vysoké profesionální úrovni a obsahově velice hodnotný.

Agentura Roman Hrůza Agency, s.r.o. (RHA) je mladá, dynamicky se rozvíjející komunikační a eventová agentura. Tým kreativních odborníků působí v oblasti marketingu, public relations, produkce a managementu. Specializuje se na media relations a PR projekty zejména pro klienty z oblasti zdraví, zdravého životního stylu, fitness, módy a gastronomie. K jejím klientům například patří cvičitel jógy Václav Krejčík, společnost Megafyt Pharma nebo Liftec CZ s.r.o. Pro agenturu je důležitý jak profesionální, tak přátelský a osobní přístup s každým klientem. Zastává názor, že taková spolupráce přináší profit a radost na každé straně.

http://www.rha.cz

 

 

Liftec CZ spol. s.r.o., Ivo Procházka, Key Account Manager

Pavlo, děkuji vám za vynikající péči o naše klientky a za Vaši milou společnost. Bude-li v budoucnu příležitost, určitě se na Vás obrátíme.

 

 

Press trip pro novinářky v Konstantinových lázních pro firmu Kneipp

květen 2015

 

 

 

Odborná prezentace produktů firmy Kneipp