Aromaterapie workshop: Léčivá moc citrusů – ZRUŠENO !!!

 

Vážení a milí, z důvodu situace ohledně koronaviru byl workshop zrušen. Pokud jste již měli zakoupené vstupenky, informujte se u pí. Svobodové (viz kontakt níže). Věřím, že se spolu brzy ve zdraví sejdeme. Proto sledujte náš web, kde se dozvíte další informace.

 

Citrusy nám dodávají radost, energii a přinášejí dobrou náladu. Se slunečními plody je zkrátka radost žít.

 

 

PROGRAM WORKSHOPU                 

Profily jednotlivých éterických olejů (pomeranč sladký, pomeranč hořký, citron, grapefruit, bergamot, mandarinka, limetka).

Terapeutické účinky a aplikace citrusových éterických olejů na pracovišti, při studiu, cestování, na posílení imunity, na harmonizaci organismu při stresu, v kosmetice a v gastronomii.

Zhotovení přípravků z citrusových éterických olejů (roll-on, koupelová sůl).

Společně si vyrobíme roll-on a koupelovou sůl z citrusových éterických olejů. S tvorbou přípravků budete moci pokračovat i doma, na cestu vás totiž vybavíme citrusovou lékárničkou PRIMAVERA.

 

 

 

LEKTOR: Mgr. Pavla Apostolaki

 

PROFIL LEKTORKY

 Mgr. Pavla Apostolaki pracuje jako fytoterapeutka, aromaterapeutka a lektorka jógy.

Její terapeutická praxe je zaměřena na prevenci, léčbu onemocnění a znovu nastolení dokonalého zdraví za pomoci přírodní medicíny a jógy. Je členkou Středomořské asociace pro fytoterapii „Greenhealth“ a „L´ Association Médicale pour la Promotion de la Phytothérapie“. Je zakladatelkou a kreativní silou metody Medicina Body&Mind, kde spojuje své západní medicínské znalosti s léčivou silou jógy.

Pavla Apostolaki pravidelně vystupuje v Českém rozhlase a spolupracuje s Českou televizí. Přednáší, vede „wellness a spa programy“ v lázních a hotelových rezortech, workshopy, kurzy, semináře pro odborný personál i laickou veřejnost.

S jejími články se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Venkov a styl, Žena a život, Fitness, Top Hotelierstvo, v příloze Mladé Fronty Dnes Ona Dnes a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech.

 

 

TERMÍN

sobota 28. 3. 2020

 

ČAS

9.30 -12.30 hod

 

MÍSTO

Hotel GOLFI, ul. Na Kopečku 590, Poděbrady
Parkování před hotelem (v sobotu) zdarma. Z nádraží je hotel vzdálen cca 15 minut.

 

CENA

1.500,- Kč

 

CENA OBSAHUJE

lektorné, materiál na dva přípravky, které si odnesete domů, citrusovou lékárničku Primavera v hodnotě 419,- Kč (obsahuje BIO Pomeranč 5 ml, BIO Grep 5 ml, BIO Citrón 5 ml), malé občerstvení, vodu, kávu a džus

 

 PŘIHLÁŠKY A INFORMACE

https://www.greenwave.cz/workshop-primavera-leciva-moc-citrusu

pí. Denisa Svobodová, tel. 736 605 544