Reference

foto: Petr Knižátek

 

 

Zdeněk Fibír, Dům kultury Trutnov
S Mgr. Pavlou Apostolaki jsme spolupracovali při programech pro veřejnost – přednášky a semináře v Domě kultury v Trutnově. Oceňuji jak její znalosti, praktické zkušenosti, připravenost i přístup v organizačním zajištění, tak i taktiku spolupráce s posluchači. Výrazným přínosem je možnost dalšího využívání zkušeností a rad lektorky. A to jak díky její publikační činnosti (časopisy, rozhlas), tak i prostřednictvím přímých zpráv na počítač adresáta či možnost konzultací (osobních nebo s využitím současných technických možností přes internet). Spolupráci s paní Mgr. Pavlou Apostolaki mohu doporučit.

 

Ing. Vladimíra Svobodová, vedoucí oddělení Public Relations, Knihovna města Hradce Králové

S lektorkou a publicistkou Pavlou Apostolaki spolupracuje Knihovna města Hradce Králové již přes rok. K naprosté spokojenosti. Paní Apostolaki je velmi příjemná, usměvavá a vstřícná mladá dáma. Její spolehlivost, pečlivost a profesionální přístup je nevšední a přináší své ovoce. Návštěvníci seminářů, které pro knihovnu dosud zrealizovala a v dalším roce realizovat bude, se opakovaně vracejí. Její umění komunikace, rétoriky a srozumitelného zprostředkování odborných témat, způsobuje vstřícnou, příjemnou a přátelskou atmosféru. Jsme proto rádi, že ke spolupráci s naší knihovnou svolila a čas ve svém pracovním diáři si pro uživatele a návštěvníky královéhradecké městské knihovny našla. Doufáme, že naše spolupráce bude fungovat i nadále a těšíme se na ni.

 

Krajská knihovna Pardubice, Libuše Adamová, zástupkyně ředitelky
Krajská knihovna v Pardubicích pořádá již pátým rokem cyklus přednášek „Akademie volného času“ pro širokou veřejnost.

Cyklus obsahuje čtyři vybraná témata (obory), která se skládají z pěti  po sobě následujících dvou hodinových přednášek. V roce 2013/2014 jsme  jedno z témat věnovali „Aromaterapii a fytoterapii.“  Oslovili jsme Mgr. Pavlu Apostolaki, kterou jsme znali z dřívějšího působení  v Pardubicích a požádali ji,  zda by se neujala odborných přednášek na dané téma.  Po oboustranné dohodě jsme přistoupily na  milou a přátelskou spolupráci. Všech pět přednášek navštívilo přibližně šedesát posluchačů. Přednášky byly vedeny velice profesionálně, odborně na výši s velkou hloubkou znalostí v oboru. Pozornost posluchačů  si Mgr. Apostolaki dokázala  udržet příjemným vystupováním a střídáním teoretických znalostí s praktickými zkušenostmi.

 

 

Mgr. Lenka Šnajdrová, manažerka projektů a kurzů pro zdravotnické pracovníky, Praha
S Pavlou Apostolaki jsem se setkala několikrát jako s lektorkou kurzů pro sestry a porodní asistentky, ve kterých přednášela o alternativních metodách léčby – fytoterapii a aromaterapii. Přednášky byly vždycky profesionálně připravené, s jasnou strukturou, poutavé a přínosné a plné vůní! Pavla reagovala na všechny dotazy a dokázala velmi rychle vzbudit zájem posluchačů. Bylo vidět, že svoje vědomosti nemá vyčtené, ale používá je v praxi. Účastníci kurzů si žádaly přednášky Pavly Apostolaki opakovaně a účastnili se s nadšením a zájmem.

S Pavlou se mi výborně spolupracovalo i po organizační stránce – pružně reagovala na e-maily a telefony, měla u sebe dostatek výukových materiálů, na školení se nikdy nedostavila pozdě, přestože cestovala relativně daleko.

Pavlu můžu doporučit jako lektorku i jako poradkyni pro řešení zdravotních obtíží prostřednictvím přírodní medicíny.

 

Reference:

Europe Direct České Budějovice

Europe Direct Jihlava

Europe Direct Hradec Králové

Europe Direct Brno

Europe Direct Olomouc

Europe Direct Pardubice

Europe Direct Kroměříž

Rakouský institut Brno

TIC a MEIS Zábřeh

Krajská knihovna Pardubice

Knihovna města Hradce Králové

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové

Knihovna Václava Čtvrtka v Jičína

Knihovna Kryštofa Haranta v Pecce

Městská knihovna Nové Město nad Metují

Městská knihovna v Lázních Bělohrad

Městská knihovna v Rychnově nad Kněžnou

Městská knihovna v Dobrušce

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Východočeské muzeum v Pardubicích

UFFO Trutnov – společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas

Muzeum Semily

Skanzen Veselý Kopec

Setrans Praha, vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků

Fakulta zdravotnických studií, Univerzita Pardubice

Asociace porodních asistentek

Asociace terapeutů a detoxikačních poradců

Mateřská škola Září, Liberec

Plavecká škola Zéva, Hradec Králové

Roman Hrůza Agency, s.r.o.

Wellness centrum Fit4Fun Hradec Králové

Lázně Velichovky

Šumavské lázně Kašperské Hory

Firma Primavera

Firma Kneipp