Český rozhlas Pardubice

 

 

Ve studiu Českého rozhlasu Pardubice s moderátorkou Jitkou Slezákovou

©Pavla Apostolaki

 

Moje spolupráce s Českým rozhlasem Pardubice začala před sedmnácti lety a od té doby jsme na stejné vlně.  Každá návštěva v tomto studiu je pro mne vždy potěšením, protože zde pracuji jak s profesionály, tak i s příjemnými lidmi.

 

 

Jitka Slezáková, moderátorka Českého rozhlasu Pardubice

Pavla Apostolaki patří mezi naše pravidelné a velmi žádané hosty ve vysílání Českého rozhlasu Pardubice. Během naší několikaleté bohaté spolupráce nabídla usměvavá Pavla našim posluchačům mnoho zajímavého. Mě osobně její povídání velmi baví a vždy mi přinese něco nového, na jazyk se mi derou další a další otázky. Pavla Apostolaki patří mezi naše rozhlasové stálice, které dokážou oslovit posluchače.

 

 

Záznam pořadu

Host Českého rozhlas Pardubice – Pavla Apostolaki

Přívětivé Slovinsko

říjen 2019

Většina Čechů využívá Slovinsko jen jako tranzitní zemi na cestě k moři do Chorvatska. Přitom tento malý stát v sobě ukrývá řadu krásných míst, která stojí za poznání včetně příjemných setkání s místními obyvateli.

S Pavlou Apostolaki se na Českém rozhlase Pardubice vypravíte do Lublaně za Plečnikovou architekturou a poznáte nádhernou atmosféru adventní Lublaně.

Zavedeme vás také za nejstarší vinou révou na světě, čtyři sta let Starou trtou. Roste v Mariboru a dodnes plodí hrozny.

 

 

Centrální tržnice v Lublani je Plečnikovým velkolepým dílem.

©Pavla Apostolaki

 

Záznam pořadu