Cestovatelské přednášky

 

@ Pavla Apostolaki – přednáška v Ostravě

 

Pavla Apostolaki je lektorkou atraktivních cestovatelských přednášek v městských a krajských knihovnách, muzeích, informačních, kulturních centrech a na cestovatelských festivalech.

Dlouhodobě a úspěšně spolupracuje se Studijní a vědeckou knihovnou v Hradci Králové, Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci, Moravskou zemskou knihovnou v Brně, Univerzitní knihovnou Slezské univerzity v Opavě, s Knihovnou města Hradce Králové, s Knihovnou Jiřího Mahena v Brně, s Městskou knihovnou v Novém Městě nad Metují, Rychnově nad Kněžnou, v Dobrušce, Hostinném, Lázních Bělohrad, Jičíně, s Hvězdárnou a planetáriem v Hradci Králové, s Východočeským muzeem Pardubice a se společenským centrem UFFO v Trutnově.

Cestovatelské přednášky také vede pro Switzerland Tourism, TMB Tourismus-Marketing Brandenburg, Rakouský institut  v Brně a pro Europe Direct v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Jihlavě a pro Městské informační středisko v Zábřehu a v Přerově.

Spolupracuje s kluby seniorů a vede přednášky pro seniory.

Je také pravidelným hostem letního cestovatelského pořadu „Jak to vidí…“ na Českém rozhlase 2  a večerního vysílání Radiožurnálu, kde se o své zážitky z cest s radostí dělí s posluchači.

 

 

REFERENCE

S Mgr. Pavlou Apostolaki jsme spolupracovali při programech pro veřejnost – přednášky a semináře v Domě kultury a v UFFO, ve společenském centru Trutnovska. Oceňuji jak její znalosti, praktické zkušenosti, připravenost i přístup v organizačním zajištění, tak i taktiku spolupráce s posluchači. Výrazným přínosem je možnost dalšího využívání zkušeností a rad lektorky. A to jak díky její publikační činnosti (časopisy, rozhlas), tak i prostřednictvím přímých zpráv na počítač adresáta či možnost konzultací (osobních nebo s využitím současných technických možností přes internet). Spolupráci s paní Mgr. Pavlou Apostolaki mohu doporučit.

Zdeněk Fibír, UFFO Trutnov