Ochutnejte nejlepší olivový olej na světě

 

Jak říkají staří Řekové „Nejlepším přítelem člověka není pes, nýbrž olivový olej“. A na Krétě to platí obzvlášť. Třicet pět miliónů olivovníků dává tomuto středomořskému ostrovu statut olejové velmoci.

 

A není divu, protože v rodišti boha Dia je nejvyšší spotřeba olivového oleje na světě! Každý Kréťan i Kréťanka spotřebuje za rok dvacet pět kilogramů zeleného tekutého zlata.

 

Proto na Krétě existuje jen málo rodin, které nejsou zapojeny do pěstování oliv. I ty, které žijí ve městech, vlastní pro svoji potřebu olivovníky na venkově. Pěstují je na vlastní pěst nebo starost o ně přenechávají svým příbuzným či známým.

 

Kvalita extra panenského olivového oleje vyprodukovaného na Krétě byla oficiálně uznána mezinárodními organizacemi, předními vědci a odbornými degustátory. Navíc krétský olivový olej získal nepřeberné množství mezinárodních ocenění a ceny na světových soutěžích.

 

Miluji krétské „elaioladho“ a nedokážu si život bez něj představit! Vařím na něm, peču, liji ho do salátů, ošetřuji s ním pokožku na těle a nechávám ho zregenerovat mé vlasy. Tohle všechno dokáže jedna lahvička. Hmm… lahvička, v mém případě je pětilitrový kanystr 🙂 Hádejte, jak dlouho mi vydrží?

 

Máte-li zájem o vynikající, kvalitní extra panenský olivový olej z Kréty, pište na e-mail

info@pavlaapostolaki.com

 

Rádi vám zašleme nabídku a doručíme vám ho v České republice přímo do domu.